دلفیناریوم برج میلاد تهران
call1.jpg

پیگیری پرداخت ناموفق

از اینکه ممکن است بخاطر ترافیک بالای تراکنش ها شما رزرو ناموفق در سایت ما داشته اید از شما عذرخواهی میکنیم ، مسئول فنی وب سایت بصورت آنلاین و 24 ساعته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما سرور گرامی می باشد.

خواهشمند است در صورتی که هنگام خرید بلیط از حساب شما مبلغ کسر شده و بلیط برای شما صادر نشده است جهت پیگیری مورد خود ابتدا قبل از هر چیز از رزرو مجدد خودداری کنید و موارد زیر را بررسی کنید:

1- ابتدا ایمیل خود را بررسی کنید، ممکن است ایمیل های تاییده پرداخت بانکی و رزرو بلیط ها به پوشه Spam یا Junk رفته باشند در غیر اینصورت مرحله بعدی را انجام دهید.

2- لطفا با شماره تلفن 09370864944 ( سامانه 24 ساعته مرکز پاسخگویی مشتریان دلفیناریوم برج میلاد تهران ) تماس بگیرید و با دادن مشخصات پرداخت خود شناسه پرداخت را دریافت کنید .

3- در صورتی که مبلغ کسر شده از حساب شما توسط سیستم ما تایید نشده باشد، حداکثر ظرف 72 ساعت از طرف بانک مرکزی و سیستم شتاب مبلغ به حساب شما عودت داده خواهد شد.

4- در صورتی که مبلغ کسر شده از حساب شما توسط سیستم ما تایید نشده باشد، حداکثر ظرف 72 ساعت از طرف بانک مرکزی و سیستم شتاب مبلغ به حساب شما عودت داده خواهد شد.

ارسال پیام

نام و نام خانوادگی(*)
Invalid Input

ایمیل(*)
Invalid Input

متن پیام
Invalid Input

اطلاعات تماس

021-88623650

021-44162828

0903-2367060

دلفیناریوم برج میلاد تهران اولین و تنها دلفیناریوم غیر ساحلی
در پایتخت ایران واقع در محل اختصاصی برج میلاد تهران

تمامی حقوق این وبسایت، نزد دلفیناریوم برج میلاد تهران محفوظ است

ماهان تک - بعد هشتم

Search