دلفیناریوم برج میلاد تهران
emkanaat.jpg
doli.jpg

تو پارک دلفین های برج میلاد علاوه بر اجرای نمایش دلفین ها کارهای دیگه هم انجام میشه. این کارها شامل موارد زیر هستند

Grid Stak One

مزایده نقاشی و هدیه ها

یکی از قسمت های اجرای هر شب نمایش ترسیم نقاشیه که توسط دلفین ها انجام میشه. بعد از اینکه نقاشی ترسیم شد توسط اعضای تدارکات ما قاب میشه و به سن اورده میشه و مزایده برای فروش این نقاشی انجام میشه. ضمنا به برنده مزایده این امکان داده میشه تا با دلفین ها عکس یادگاری بگیرند و فرزند کوچکشون هم میتونه با دلفین ها قایق سواری کنه.

رزرو

Grid Stak Two

عکاسی با دلفین

اگه دوست دارین با باهوشترین موجود زنده بعد از انسان روی زمین سلفی و عکس یادگاری بگیرین ، دلفیناریوم برج میلاد شرایطش رو براتون فراهم کرده. بعد از اتمام اجرا دلفین ها میان روی سن و شما کنارشون می ایستین و با لبخند همیشگیشون باهاتون عکس میندازن. فقط یادتون نره فلاش دوربین رو خاموش کنید که فلاش دوربین برای چشم دلفین ها ضرر داره.

سفارش
Grid Stak Three

شنا با دلفین ها

اگه دنبال یک تجربه خاص و جدید هستین حتما شنا با دلفین رو امتحان کنید. شنا با دلفین برای بانوان تا سن 9 سالگی و برای آقایان بدون محدودیت سنی امکان پذیره. شنا با دلفین علاوه بر جنبه تفریحی خاصیت درمانی هم داره. تو بعضی کشور ها مراکز مخصوص برای شنا با دلفین برای افراد با بیماری اوتیسم و غیره وجود داره. مدت زمان شنا با دلفین 20دقیقه است.

رزرو

Grid Stak Four

قایق سواری با دلفین ها

اگه میخواین دلفین ها و شنا کردنشون تو آب رو از نزدیک ببینین تجربه قایق سواری با اون ها رو از دست ندین. قایق بادی مجموعه توسط طناب به پوزه دلفین ها بسته میشه و با هم دور تا دور استخر دلفیناریوم میگردین.

رزرو

تمامی حقوق این وبسایت، نزد دلفیناریوم برج میلاد تهران محفوظ است

ماهان تک - بعد هشتم

Search